Volejte zámečnickou pohotovost

Cylindrické vložky

Cylindrická vložka, někdy též označovaná jako zámková vložka nebo vložka zámku, je komponent ovládající zámkový mechanismus. Cylindrická vložka tvoří společně se zámkem základní zabezpečení dveří.

V nabídce dveřního zabezpečení je nepřeberné množství cylindrických vložek, pojďme se tedy podívat jak od sebe jednotlivé výrobky odlišit.

Cylindrické vložky jsou rozděleny do 4 bezpečnostních tříd, přičemž 1. bezpečnostní třída označuje nejnižší stupeň bezpečnosti a 4. bezpečnostní třída ten nejvyšší.

Moderní bezpečnostní vložky ve 3. a zejména 4. bezpečnostní třídě jsou odolné vůči následujícím metodám překonání:

• bumping, neboli dynamická nedestruktivní metoda, někdy též označovaný jako SG metoda.

• vyhmatání planžetou

• odvrtání, vytržení a rozlomení

Informace o odolnosti konkrétní cylindrické vložky se dozvíte buď od našich dispečerů, nebo techniků.

Konec velkých svazků klíčů!

Pro naše zákazníky nabízíme sjednocení všech využívaných cylindrických vložek a dalších zámků na jeden jediný klíč! Toto provedení je perfektním řešením pokud žijete v rodinném domě nebo využíváte dvě a více nemovitosti.

Vyřešíme za Vás kontrolu přístupů!

Systém generálního hlavního klíče není vhodným řešením jen pro kancelářskou budovu, ale stále častěji je využíván i v rodinných domech.

Rozdělte možnost vstupu do jednotlivých částí Vašeho domu snadno a efektně!

Vlastníte rodinný dům? Chodí k Vám zahradník, hospodyně nebo údržbář? Nechcete, aby měli možnost se pohybovat ve Vaší domácí kanceláři, ložnici nebo spižírně?

Obraťte se na nás! Postavíme Vám systém generálního hlavního klíče, který přidělí zahradníkovi přístup na zahradu a do zahradního domku, přičemž Vy otevřete všechny dveře v domě!

Zámečnictví 24 na základě několikaletých pozitivních zkušeností doporučuje a montuje především špičkové bezpečnostní vložky firem EVVA a GUARD.

Vyberte produkt který Vás zajímá
Ohlasy zákazníků

“Děkuji za rychlou a účinnou pomoc v nouzi s mým autem.”

Ing. Jaroslav Bouda, Projektant

Back to Top

2023 © Zámečnictví24.cz Všechna práva vyhrazena. Realizace © 2014, Webnico - webdesign