Volejte zámečnickou pohotovost

Zabezpečení soukromých objektů

Soukromé bydlení, ať se již jedná o byt, dům nebo chatu by mělo být vždy především oázou klidu a bezpečí. Nicméně vzhledem k tomu, že většinu času trávíme mimo naše domovy, je bezpodmínečně nutné zajistit, aby naše obydlí bylo v bezpečí i v době naší nepřítomnosti.

V naší nabídce se dozvíte potřebné informace o zabezpečení Vaší nemovitosti a jaká řešení jsou možná.

Níže si uvedeme obecná pravidla pro bezpečí našeho domova:

Zamykat, zamykat, zamykat!

Při odchodu z domu a uléhání ke spánku vždy zamykejte všechny vstupní dveře! Velké množství nemovitostí je vyloupeno právě v důsledku nezamčených, tj. jen zabouchnutých, dveří. Otevření takto uzavřených dveří představuje pro zloděje pouze několik vteřin zcela tiché práce, velmi často tohoto využívají především v noci.

Když odcházíte, ujistěte se, že jsou všechna okna uzavřena a zamčena okenní kličkou!

Nebezpečné je i okno či balkonové dveře otevřené pouze na tzv. ventilačku! Úplné otevření okna je v tomto případě též velmi jednoduché a navíc zcela tiché. Dále doporučujeme zavírat všechna okna v místnostech, které aktuálně neobýváte, především v nočních hodinách, kdy spíte.

Nenechávejte klíče od domu a automobilů na viditelných místech!

Velmi často se setkáváme s případy, kdy lidé uléhají ke spánku a dveře jen zabouchnou a navíc nechají klíče od bytu a auta vedle dveří na poličce či jiném ihned viditelném místě. Zloděj si klíče nerušeně vezme a vrátí se v době, kdy jste v práci. Především pokud je obyvatel Vašeho domova více, nemusíte chybějící klíče při odchodu vůbec zaregistrovat. Mimo to, když zloděj najde klíče od vozidla, zpravidla jej může okamžitě odcizit!

Vyberte službu která Vás zajímá
Zabezpečení soukromých objektů
Ohlasy zákazníků

“Služby této firmy vřele doporučuji. Rychlost kvalita, dobrá cena.”

Jiří Patka, IT technik

Back to Top

2022 © Zámečnictví24.cz Všechna práva vyhrazena. Realizace © 2014, Webnico - webdesign